Nacházíte se:
Kontakty

PRIMASKA

Telefon: 283 013 333, 100
Email: info@primaska.cz

Nad Primaskou 1179/27
Praha 10, Strašnice
100 00

Služby mzdového poradenství a zpracování mezd

Zpracování mezd je činnost, kterou musí měsíčně provádět každá společnost bez ohledu na předmět podnikání a velikost. K tomu je zapotřebí minimálně jedna mzdová účetní, ne-li celé mzdové oddělení. Vedení mzdové agendy je stále náročnější se stále většími požadavky na kvalifikaci Vašich zaměstnanců pro zachování vysoké kvality.

Naše společnost PRIMASKA KS, s.r.o nabízí kompletní zpracování mzdové agendy pro společnosti všech velikostí. Na základě dlouholetých zkušeností se zpracováním mezd jsme schopni tuto službu nabízet ve vysoké kvalitě za přijatelné ceny. Zaručujeme individuální a profesionální přístup ke každému klientovi. Vždy po uplynutí čtvrtletí analyzujeme, zda je způsob spolupráce nastaven správně, popřípadě daný způsob upravíme. Zahájením spolupráce na sebe přebíráme veškerou zodpovědnost za zpracování mzdové agendy a případné postihy za chybné zpracování mezd, proti kterým jsme pojištěni. Informace, které jsou předmětem zpracování mezd, jsou osobního charakteru a jsou citlivé na případné zneužití. S naší společností Vás zpracování mezd vyjde levněji než platit mzdovou účetní, její rozvoj a potřebné technické vybavení.

Rozsah služeb v oblasti mzdové agendy sestavujeme přesně podle potřeb dané společnosti. Některé společnosti mají potřebu vyčlenit z firmy kompletní mzdovou agendu, jiné potřebují zajišťovat jen některé fáze mzdové agendy.

 

Hlavní přínosy zpracování mezd

Nabízené služby v oblasti mzdové agendy

 

Poptávkový formulář

Zpět